Tableau de la troupe

Een overzicht van alle medewerkers van Nationale Opera & Ballet.

Nationale Opera & Ballet

Raad van toezicht

Louise Fresco – voorzitter
Else Bos
Rochdi Darrazi
Bernard Foccroulle
Sadik Harchaoui
Robert Swaak
Tjark Tjin-A-Tsoi
Monique Vogelzang
Paul Waarts

Rooster van aftreden, zie hier
 

Directie

Stijn Schoonderwoerd – algemeen directeur
Sophie de Lint – directeur De Nationale Opera
Ted Brandsen – directeur Het Nationale Ballet
Bob Brandsen – adjunct-directeur (techniek)
Miek de Ruijter – adjunct-directeur (financiën)

Directiebureau

Anne Douque – beleidssecretaris Nationale Opera & Ballet
Roos van der Steen – directiesecretariaat Nationale Opera & Ballet
Naomi Teekens – coördinator diversiteit en inclusie
Marijke Aberson – directiesecretariaat De Nationale Opera
Mireille Joseph – directiesecretariaat De Nationale Opera
Mumtaz Pang Atjok – directiesecretariaat Het Nationale Ballet

De Nationale Opera

Directie

Sophie de Lint – directeur De Nationale Opera 
Marijke Aberson – directiesecretaris
Mireille Joseph – directiesecretaris

Artistieke zaken

Damià Carbonell Nicolau – hoofd
Lisa Verhey – assistent artistieke administratie
Joukje de Boer – assistent artistieke zaken
Ruud Burgering – assistent artistieke zaken
Emma Becker – artistieke planner
Sonja Heyl – artistieke planner
Vere van Opstal – artistieke planner
Margot Vervliet – artistieke planner
Ineke D’Hont – contractmanager
Marjan Hoekstra – contractmanager
Kathinka Hamburg – assistent orkestzaken
Jan-Paul Grijpink – muzikale staf
Boudewijn Jansen – muzikale staf
Peter Lockwood – muzikale staf
Ernst Munneke – muzikale staf
Aldert Vermeulen – muzikale staf
Meisje Barbara Hummel – eerste regieassistent
Astrid van den Akker – assistent regisseur

Zakelijk leider

Jaap van Hellenberg Hubar – zakelijk leider De Nationale Opera
Kennard Reinders – assistent zakelijk leider De Nationale Opera

(Inter) Nationale samenwerking

Alice Gubler – manager

Dramaturgie

Luc Joosten  – hoofd
Laura Roling  – dramaturg
Jasmijn van Wijnen  – junior dramaturg
Eveline Karssen  – titelregisseur
Irina Trajkovska  – boventitelaar
Maxim Paulissen – boventitelaar

Muziekbibliotheek

Rudolf Weges – senior muziekbibliothecaris
René Domen – assistent muziekbibliotheek
Johan Ausma – medewerker

Opera Forward Festival

Guido Vermunt – coördinator

Koor

Edward Ananian-Cooper – artistiek leider
Juliëtte Dufornee – koormanager a.i.
Ad Broeksteeg – assistent koordirigent
Anja Polstra – assistent koorleiding
Jacqueline Serry – assistent koorleiding
Marianne Vleghert – assistent koorleiding

Koorleden

Tableau koorleden

Opera Studio

Rosemary Joshua – artistiek leider
Jesper Nass – assistent artistiek leider

 

Het Nationale Ballet

Directie

Ted Brandsen - directeur Het Nationale Ballet
Rachel Beaujean - adjunct-artistiek directeur
Mumtaz Pang Atjok - directiesecretaris
 

Vaste choreograaf

Hans van Manen
 

Associate artist

David Dawson
 

Young creative associates

Wubkje Kuindersma
Milena Sidorova
Sedrig Verwoert
 

Artistieke staf

Charlotte Chapellier - balletmeester
Guillaume Graffin - balletmeester
Alan Land - balletmeester
Larissa Lezhnina - balletmeester
Judy Maelor Thomas - balletmeester
Jozef Varga - balletmeester
Sandrine Leroy - choreologist/repetitor
Rinat Gizatulin - senior balletdocent
Louise Vine - coördinator externe contacten
Wiard Havenaar - coördinator artistieke logistiek
Tara Richard - assistent artistiek staf
Vacature - assistent artistiek staf
 

Junior Company

Ernst Meisner - artistiek coördinator
Caroline Sayo Iura - balletmeester
Samira Ouazine - assistent 
Henk Vrehen - vrijwilliger
 

Zakelijk leider

Michiel Nannen

Planning en productie

Lydia Buisman - hoofd
Sterre Haverkamp - productie administrateur
Donald van der Zwan - productie administrateur
 

Muzikale staf

Matthew Rowe - muzikaal leider/chef-dirigent
Olga Khoziainova - eerste pianiste
Elena Kim - pianist
Ryoko Kondo - pianist
Paul Lewis - pianist
Michael Mouratch - pianist
Viktoriya Ryapolova - pianist
 

Associate on research & development

Peggy Olislaegers
 

Tableauzaken

Samira Ouazine - coördinator
 

Beeld en geluid

Mathieu Gremillet - creatieve filmmaker
Altin Kaftira - coördinator Beeld en Geluid/fotograaf/creatieve filmmaker
Ramy Tadrous - content coördinator/creatieve filmmaker
 

Dansers

Tableau dansers
Tableau Junior Company
 

Medische begeleiding

De dansers van Het Nationale Ballet worden medisch begeleid door De Sportartsen Groep.

Rutger Klauwers - hoofd fysio-manueeltherapeut
Maarten Groothuis - fysio-manueeltherapeut
Marleen Grol - coördinator/oefentherapeut Mensendieck
Ronald Klaassen - sportfysiotherapeut
Laura Hillenius - sportfysiotherapeut
Leila Kester - pilatesdocent
Judy Maelor Thomas - revalidatiedocent
Frans Birnie - masseur
Sandra Cosijn - masseur
Erik Wiggelinkhuizen - masseur

Centrale afdelingen

Integrale planning

Tine Haze – manager planning

Techniek & Productie

Bob Brandsen – directeur techniek & productie
Pieter Huijgen – adjunct directeur techniek & productie

Management support techniek

Jolanda Müller – assistent directeur techniek & productie/hoofd management support
Petra Sep – secretaresse
Cor van Donkersgoed – notulist
Joëlla Reket – medewerker MST-planning/applicatiebeheer
 

Decoratelier

Rolf Hauser – hoofd 
Puck Rudolph – adjunct-hoofd/productievoorbereider
Sieger Kotterer – productievoorbereider
Mark van Trigt – productievoorbereider
Rudolph Valentina – assistent hoofd decoratelier
Leo Voogd – receptionist
Cathrine Andresen – CAD-tekenaar
Andrew Clarke – CAD-tekenaar
Nicky Hageman – CAD-tekenaar
Boaz Wielinga – CAD-tekenaar
Gerko Min – werkvoorbereider

Timmerafdeling

Paul Horn - hoofd
Ahmed Derraze - eerste decortimmerman
Richard Mittemeijer - eerste decortimmerman
Floris Barends - tweede decortimmerman
Willem Konings - tweede decortimmerman
Henk Nab - tweede decortimmerman
Simon Tol - tweede decortimmerman
Philip Vane - tweede decortimmerman
Eddo Verheij - tweede decortimmerman
Ed Wilts - tweede decortimmerman
 

Decoratieafdeling

Denis Klijnsma - hoofd
Jacques van der Velden - eerste schilder/decorateur
Awik Balaian - tweede schilder/decorateur
Marieke van Heist - tweede schilder/decorateur
Vanessa Kluge - tweede schilder/decorateur
Rieneke Ostheimer - tweede schilder/decorateur
Niall O'Donovan - eerste kunststofbewerker
 

Constructiewerkplaats

Phil Hall - hoofd/lasinspecteur
Thom de Wildt - eerste constructiebankwerker/lasinspecteur
Udo Bakker - tweede constructiebankwerker
Lester Windhouwer - tweede constructiebankwerker
 

Logistiek en inkoop decoratelier

Ton Kuijper - hoofd inkoop en logistiek decoratelier
Hugo Halewijn - beheerder inkoop en logistiek decoratelier
Menno Mijwaart - beheerder inkoop en logistiek decoratelier
 

Onderhoud theatertechniek

Dirk Bakker - hoofd
Willem Jan Ernsting - adjunct-hoofd
Rick van den Pol - systeembeheerder
Igor Milosavljevic - projectleider
Bart Haakman - specialist/coördinator NEN3140
Oscar Andreasson - monteur
Ed Buch - monteur
Ronald Caarls - monteur
Oleg Dadochkin - monteur
Jilles van Dijk - monteur
Scott Haije - monteur
Rusiyan Ivanov - monteur
Erdal Kilickaya - monteur
Ron Pronk - monteur
Tonny Taams - monteur
 

Toneeltechniek

Joost Verlinden - hoofd 
Antje Bartholly - assistent hoofd 
Caroline Peek - CAD-tekenaar
Mathilde van der Horst Jansen - administratief medewerker
Marcel Appelman - beheerder logistiek en magazijn
Frank Dijkstra - beheerder logistiek en magazijn
Peter Brem - 1ste toneelmeester
Jeroen Jaspers - 1ste toneelmeester
Wim Kuijper - 1ste toneelmeester
Jop van den Berg - 1ste toneelmeester
Edwin Rijs - 1ste toneelmeester
Arjen Koch - tweede toneelmeester
Dimitry de Groot - tweede toneelmeester
Sjors Henselmans - tweede toneelmeester
Arno Koopmann - tweede toneelmeester
Jeroen de Vree - tweede toneelmeester
Arjan de Wolf - tweede toneelmeester
Maarten Heijdra - technisch coördinator Studio Boekman
Ruud Boots - operator
Niels Broekman - operator
Arnoud Gravet - operator
Jimmy Goudberg - operator
Trinus Hertroijs - operator
Steven den Houdijker - operator
Nico Iping - operator
Carl Kassenaar - operator
Zeth Pattinama - operator
Nina Pronk - operator
Xander Ruijzing - operator
Caspar Smulders - operator
Nico Tabak - operator
Michel van Veen - operator
Ruben Venema - operator
Sanne van de Vooren - operator
Gert Alles - toneeltechnicus plus
Sammy Dehkordi - toneeltechnicus plus
Martijn de Groot - toneeltechnicus plus
Dick Hendriks - vakman
Marco van der Poel - vakman
Peter de Boer - toneeltechnicus
Wendy Budel-van Dijk - toneeltechnicus
Emiel Duijves – toneeltechnicus
Luuk Muggen – toneeltechnicus
Bert van Muijden - toneeltechnicus
Maurice Potemans - toneeltechnicus
Bob Scheewe - toneeltechnicus
Damiën Smidt - toneeltechnicus
Sven van Staveren - toneeltechnicus
Joost Visser - toneeltechnicus
Isabel Voorbij – toneeltechnicus
Martin Simonis - medewerker Techniekkantine
 

Afdeling belichting

Andi Krijgsman - hoofd
Antje Bartholly - assistent hoofd
Richard ten Hof - projectleider licht en video
Wijnand van der Horst - licht supervisor ballet
Jos van Schaaik - materiaalbeheerder licht en video
Mathilde van der Horst Jansen - administratief medewerker
Wasilis Dimeris - tekenaar en werkvoorbereider
Coen van der Hoeven - eerste belichter
Cor van den Brink - eerste belichter
Angela Leuthold - eerste belichter
Michel van Reijn - eerste belichter
Peter van der Sluis - eerste belichter
Ianthe van der Hoek - tweede belichter
Fred Kooring - tweede belichter
Bram Schipper - tweede belichter
Joep Schoenmakers - tweede belichter
Eline Zomer - tweede belichter
Mark Berghoef - programmeur licht en video
Juan de Ferrari Montoya - programmeur licht en video
Rutger Flierman - programmeur licht en video
Michiel van den Heuvel - programmeur licht en video
Erik Vrees - programmeur licht en video
Jasper Paternotte - operator licht
Marcel Goudsblom - vakman licht
Patrick Hussem - vakman licht
Bas Lemmens - vakman licht
Michael Poelwijk - vakman licht
Berry van Raay - vakman licht
Merijn Schippers - vakman licht
Gaia Delogu - allround technicus licht met specialisatie 
Anita de Jong - allround technicus licht met specialisatie 
Anton Kool - allround technicus licht met specialisatie
Oleg Polianski - allround technicus licht met specialisatie
Joshua Sahanaja - allround technicus licht met specialisatie
Lennart Vroomans - allround technicus licht met specialisatie
Erik Burggraaf - allround technicus licht
Matthijs Gulien – allround technicus licht
Brian Tjon Ajong - allround technicus licht
Ariane Kamminga - volgspot coördinator
Panos Mitsopoulos - volgspotter
Carola Robert - volgspotter

Audio, video en media

Hans-Willem de Haan - hoofd 
Frederik Furnee - adjunct hoofd
Florian Jankowski - geluidstechnicus
David te Marvelde - geluidstechnicus
Arnout Verdonk - geluidstechnicus
Ramón Schoones - geluidstechnicus
Paul Lardenoije - senior geluidstechnicus
Wibo Vermeulen - senior geluidstechnicus
Geert Braam - videoregisseur
Raymond Roggekamp - beeldtechnicus
Sjoerd Dijkstra - videotechnicus
Jonna van den Berg - AVM producer
 

Rekwisietendienst

Carolien Meijer - hoofd 
Ruud Sloos - supervisor special effects en development
Koen Flierman - vakman special effects
Andries Swart - vakman special effects
Peter Visser - vakman special effects
Niko Groot - eerste rekwisiteur
Peter Paul Oort - eerste rekwisiteur
Jolanda Borjeson - voorman rekwisiteur
Remko Holleboom - voorman rekwisiteur
Jurgen van Tiggelen - voorman rekwisiteur
Niek Gersen - vakman rekwisiteur
Ruben Lakeman - vakman rekwisiteur
Robert-Jan Ruijl - vakman rekwisiteur
Hanna Tynkkynen - rekwisiteur
Quani Wolters - rekwisiteur
Rob van den Berg - algemeen medewerker

Kostuumafdeling opera

vacature - hoofd
vacature - hoofd kostuumafdeling
Channah Zwaaf - afdelingsassistent
vacature - afdelingsassistent
Diane Zahn - coördinator planning en budgetbeheer
Jojanneke Gremmen - assistent kostuumproductie
Lars Willhausen - assistent kostuumproductie
Mariama Lechleitner - assistent kostuumproductie
Maarten van Mulken - assistent kostuumproductie
Onno Conde Nieto - inkoper
Leone Eltink - inkoper
Johan Schrijver - inkoper
 

Damesatelier

vacature - hoofd
Winnie Schellevis-Elissen - eerste coupeur
Eveline ter Beest-Meeuwissen - eerste coupeur
Hannie van Nuland - tweede coupeur
Leontien Thomassen - tweede coupeur
Maryse Roelfs - tweede coupeur
Carl-Frederik Knudsen - coupeur
Kimberly Franken - coupeur
Laura Steenge - coupeur
Valentine Van den Ancker - coupeur
Adnan Akraa - assistent coupeur
 

Herenatelier

Jan Willem Porringa - hoofd
Fred van Gestel - eerste coupeur
vacature - eerste coupeur
Mark Steenbrugge - tweede coupeur
Dorine van der Woude-Bakker - tweede coupeur
Marjon Beindorff - coupeur
Ingrid de Keijzer - coupeur
Ida Meijlink - coupeur
Yeliz Sahan - coupeur
Renata Szewczyk - assistent coupeur
Anouk Zee Penido - assistent coupeur
 

Hoedenatelier / plastische vormgeving

Ton Joling - hoofd
Maria van Heijningen-Heidemann - eerste hoedenmaker/plastisch vormgever 
Laura van der Linden - tweede hoedenmaker
Ron van der Reijden - tweede hoedenmaker
 

Ververij

Rosalinda Lourens - eerste verver
Rosalie Spruijt - tweede verver
 

Schoenmakerij

Pia Klepper - eerste schoenmaker
Hansje van Tuijl - schoenmaker
 

Kleedafdeling opera

Sandra Bloos - eerste kleder
Jenny Henger - kleder
Jazmin Blaton - kleder
Huub Metselaar - kleder
 

Kostuumopslag

Theo van de Laar - beheerder kostuumopslag
Esmeralda Plompen - beheerder kostuumopslag
 

Kostuumafdeling ballet

Oliver Haller - hoofd 
Can Yükova - assistent hoofd 
Ayşenur Ankarali - assistent hoofd
Michelle Cantwell - assistent kostuumproductie
Eddie Grundy - assistent kostuumproductie

Damesatelier

vacature - eerste coupeur
Manon Harzevoort - tweede coupeur
vacature - coupeur
 

Herenatelier

Saskia Bredero - eerste coupeur
Jan van der Heijden - tweede coupeur
 

Kleedafdeling ballet

Andrei Brejs - eerste kleder
Sandra Patricia André de Almeida Inácio - kleder
vacature - kleder
Michel Diderich - werkvoorbereider kleders
 

Kap- en grimeafdeling

Annette Stiller - hoofd
Ruby de Schrijver - assistent hoofd
Vincent van den Dungen - atelier coördinator
Isabel Ahn - eerste kapper/grimeur
Frauke Bockhorn - eerse kapper/grimeur
Trea van Drunen - eerste kapper/grimeur
Pim van der Wielen - eerste kapper/grimeur
Melanie Wirz - voorman kapper/grimeur
vacature - voorman kapper/grimeur
Sasja Brasser - kapper/grimeur
Henriëtte Köhn - kapper/grimeur
vacature - kapper/grimeur
Romee van Nielen - pruikenmaker

Productie- en voorstellingsleiding

Hans Twint - hoofd
Miriam Frietema - algemeen assistent
Jan Schlichtenhorst - algemeen assistent
Nicky Cammaert - productieleider
Joshua de Kuyper - productieleider
Maaike Ophuijsen - productieleider
Emiel Rietveld - productieleider
Anu Viheriäranta - productieleider
Vincent van der Wolf - productieleider
Doris Dekker - event manager
Marjolein Bergsma - voorstellingsleider
Emma Eberlijn - voorstellingsleider
Merel Francissen - voorstellingsleider
Pieter Heebink - voorstellingsleider
Roland Lammers van Toorenburg - voorstellingsleider
Marie-José Litjens - voorstellingsleider
Kees Prince - voorstellingsleider
Joost Schoenmakers - voorstellingsleider
Wolfgang Tietze - voorstellingsleider
 

Marketing, communicatie en verkoop

Kate Harriman - hoofd
Mirjam Braam - assistent
Marijn Maas - marketing manager 
Leah Hamans - marketeer
Casey Rietbergen - marketeer
Bianca van Varik - marketeer
Kimberly van Gelderen - marketeer 
Mattijn Hallers - datamanager verkoop en marketing
Anne-Maria Komen - audience insights analist
Esker Sterneberg - online marketing strateeg
Bart Wolff - e-mail marketeer
Marc Klis - product owner website
Richard Heideman - teamlead pers en free publicity
Thijs Faas - persmanager opera
Lenny Gerdes - team lead content
Saskia van Dongen - coördinator planning en productie
Rosalie Overing - contentredacteur
Anke van Lith - webredacteur
Stan Schreurs - webredacteur
Lune Visser - copywriter
Cynthia Schlötter - online content redacteur
Hannah Stradmeijer - online content redacteur
Han Janssen - social media-contentspecialist
Bibi de Bruijn - vormgever
Ariane Weltevreede - vormgever
Henrik Lillin - archivaris
Jan de Kater - archief vrijwilliger
Jan van Beekum - archief vrijwilliger
Elisabeth van der Pol - archief vrijwilliger
Tonnie Porringa - archief vrijwilliger
Hans Kragten - archief vrijwilliger
Minou Bijl - archief vrijwilliger
Anneke van de Vlugt - archief vrijwilliger
Dhian Siang Lie - archief vrijwilliger
Sonja Geerlings - archief vrijwilliger
Joan Termeer Blom - archief vrijwilliger
Carla Tensen - coördinator klantenservice & kassa
Harm Scholten - medewerker klantenservice & kassa
Milarka Tirtokromo - medewerker klantenservice & kassa
Rob Nagel - medewerker klantenservice & kassa
René de Graaf - medewerker klantenservice & kassa
Mirjam Midderham - medewerker klantenservice & kassa
José de Valk - oproepmedewerker klantenservice & kassa
Iza van Wijngaarden - oproepmedewerker klantenservice & kassa
Paulien Veldhuis - oproepmedewerker klantenservice & kassa

Educatie, participatie en programmering

Mechteld van Gestel - hoofd
Tine Kolbjørnsen - afdelingsassistent
Barbara Gautschi - uitvoerend producent
Monika Kösters - uitvoerend producent
Christine Timmer - uitvoerend producent
Lin van Ellinckhuijsen - programmamaker danseducatie 
Ineke Geleijns - programmamaker opera-educatie    
Wout van Tongeren - dramaturg
 

Fondsenwerving & relatiebeheer

Roos Bernelot Moens – hoofd
Merel Krot – manager particuliere fondsenwerving NO&B
Nadja van Deursen – manager particuliere fondsenwerving HNB 
Marthe Seydel – manager particuliere fondsenwerving DNO 
Emma Patijn – manager particuliere fondsenwerving
Stef Paijens – coördinator Young Patrons Circle 
Rosa Haker – manager fondsen
Anna Helfrich – medewerker fondsen
Sophie Vroegop – medewerker fondsen
Sara Ketelaar – medewerker relatiebeheer & genodigdenbeleid 
Margrethe van der Gang – medewerker relatiebeheer & genodigdenbeleid
Just van der Horn van den Bos – datamanager fondsenwerving & loyaliteit
Pieter Cool – manager sponsoring & partnerships 
Adriaan van Maurik – medewerker sponsoring & partnerships 
Lara Prins – medewerker sponsoring & partnerships
Laurina Krommendijk – medewerker donateursadministratie
Ronald Lunel – medewerker secretariaat
Mechteld Albers v vrijwilliger 
Els Borghols – vrijwilliger
Danny Bruinsel – vrijwilliger
Jannie Fransman – vrijwilliger
Jan de Kater – vrijwilliger
Elisabeth Koopmans – vrijwilliger
Heleen Pennings – vrijwilliger
Ingrid Prinsen – vrijwilliger
Jan Spaans – vrijwilliger
Leen Spaans – vrijwilliger
Jan Veerman – vrijwilliger
Henk Vrehen – vrijwilliger
Truusje Vrooland-Löb – vrijwilliger
Hanneke de Wit – vrijwilliger
Michelle de Wit – vrijwilliger 

Financiën

Miek de Ruijter - directeur financiën & control
Viola Scholten - teamleider control
Rogier Boddendijk - controller
Chantal Gerritsen - controller
Rodrigo Vieira Vivian - teamleider financiën
Bastiaan de Vogel - project administrateur
Eugenie Hyman - medewerker boekhouding
Martin Mollee - medewerker boekhouding
Tomi Tominaga - medewerker boekhouding
André Baijens - medewerker crediteuren
Wendy van den Haak - medewerker salarisadministratie
Michelle Wiegerinck-Walsh - medewerker salarisadministratie
 

Human resources

Sanneke van Breemen - hoofd human resources en I&I 
Joke Manson - adviseur 
Carmen Mersch - adviseur
Susan van der Meulen - adviseur
Hajar Ghazali - coördinator
Carola Angenent - medewerker
Nicole van Tol - medewerker
Irene Backhuijs - projectleider ontwikkelprogramma
Hilde Manus van der Jagt-Ruygt - adviseur interne communicatie
Bo Windeij - medewerker interne communicatie & change
Nick Bol - coördinator Arbo
Frédéric de Lijser - medewerker Arbo
 

Facilitair & gebouw

Suzanne van de Wolfshaar – hoofd
José Keijzer – projectmanagement/CAD-tekenaar
Tony Hofman – projectleider verbouwingen
Gé van der Drift – coördinator facilitair & gebouw
Sophie van den Elzen – coördinator facilitair & gebouw
Julie Fuchs – duurzaamheidscoördinator
Walid Aljaf – monteur
Arnoud Hoogendoorn – huismeester
Ariel Matos Perez – huismeester
James de Vries – teamleider receptie
Janko Cerjak – receptionist
Stella Denier van der Gon – receptionist
Bing Gagliardi – receptionist
Jenetay Hatko Ulutasli – receptionist
Liesbeth Kaemingk – receptionist
Job Kramer – receptionist
Sita Manichand – receptionist
Paul Overste – receptionist
Ireen Roozekrans – receptionist
Anne Ruitenberg – receptionist
Nora Proost – receptionist

Informatiemanagement en informatievoorziening

Arjan van den Dikkenberg – hoofd a.i
Lizz van Huizen – informatiemanager
Saskia Veeger – informatiemanager
Peter Formsma – projectmanager & teamlead ICT
Annetta Willemse – medewerker servicedesk
Ivan Krassovski – medewerker servicedesk
Bjorn van den Noort – systeembeheerder ICT
Germen Engel – functioneel beheerder
Benita van Ingen – functioneel beheerder
Martijn Sijm – projectmanager
Marnix van der Graaff – projectmanager
Erik Cazemier – projectmanager
Esther Kruisinga – projectmanager
Monique van Doorn – projectmanager
Esther Frijns – procesmanager & projectmanager
Roel Beemsterboer – IT architect
Lloyd Vissers – informatieanalist

Horeca en publieksbegeleiding

Bas Schotsman – hoofd

Horeca

Maarten Stoops - hoofd keuken
Abrenda van Raam - kok
Jan van Vulpen - kok
Suzan van Bijlert-Rooijers - eerste buffetmedewerker
Erica van Kuijk - eerste buffetmedewerker
Frédéric de Lijser - buffetmedewerker
Olav Röben - buffetmedewerker
Alain Curvers - eerste medewerker magazijn en spoelkeuken
Ariel Matos Perez - horecamedewerker
 

Publieksbegeleiding

Lianne Bakker - dutymanager
Isabel Erisman - dutymanager
Paul Hoekman - dutymanager
Frans Reinders - dutymanager
Hedwig van Mechelen - dutymanager
Arthur Siemerink - coördinator
Fia Wilke - medewerker bedrijfskleding
Sjaak Meerdink - winkelmedewerker
Carole de Vos - rondleider
Nicoline van der Heijden - rondleider
Mariella Mascini - rondleider

Onze enthousiaste theatermedewerkers (40) en buffethoofden (22) werken in wisselende teams mee aan de begeleiding van het publiek bij de voorstellingen.
 

Ondernemingsraad

Peter Arink - voorzitter
Sterre Haverkamp - eerste vicevoorzitter
Onno Conde Nieto - tweede vicevoorzitter
Wendy van den Haak - lid OR
Pieter Heebink - lid OR
Lizz van Huizen - lid OR
Sanne Kamp - lid OR
Bas Lemmens – lid OR 
Nora Proost - lid OR
Marieke Reuten - lid OR
Mirco Schmidt- lid OR
Mark Steenbrugge - lid OR
Wolfgang Tietze - lid OR
Noor Bank - ambtelijk secretaris