Medewerkers

Een overzicht van alle medewerkers van Nationale Opera & Ballet.

Nationale Opera & Ballet

Raad van toezicht

Louise Fresco 
– voorzitter 
Jacobina Brinkman
Rochdi Darrazi 
Bernard Foccroulle 
Maarten Gelderman
Sadik Harchaoui 
Tjark Tjin-A-Tsoi 
Monique Vogelzang 
vacature

Directie

Stijn Schoonderwoerd
 – algemeen directeur en directievoorzitter
Sophie de Lint 
– directeur De Nationale Opera
Ted Brandsen 
– directeur Het Nationale Ballet
Bob Brandsen 
– adjunct-directeur (techniek & productie)
Miek de Ruijter 
– adjunct-directeur (financiën)

Directiebureau

Anne Douqué 
– beleidssecretaris Nationale Opera & Ballet 
Naomi Teekens 
– coördinator diversiteit en inclusie 
Roos van der Steen 
– directiesecretaris Nationale Opera & Ballet 
Zaphira Bor 
Mireille Joseph 
– directiesecretarissen De Nationale Opera 
Mumtaz Pang Atjok 
– directiesecretaris Het Nationale Ballet

De Nationale Opera

Directie

Sophie de Lint – directeur De Nationale Opera

Zakelijke leiding

Jaap van Hellenberg Hubar 
– zakelijk leider 
Kennard Reinders 
– assistent 
Maartje van Eijndhoven 
– manager audiovisuele exploitatie

Artistieke zaken

Damià Carbonell Nicolau
– hoofd 
Lisa Verhey 
Ruud Burgering 
– assistenten 
Kathinka Hamburg
 – assistent orkestzaken 
Emma Becker 
Sonja Heyl 
Vere van Opstal 
Margot Vervliet 
– artistiek planners 
Ineke D’Hont 
Marjan Hoekstra 
– contractmanagers
Jan-Paul Grijpink
Ernst Munneke
– repetitors
Aldert Vermeulen
Boudewijn Jansen
– assistent-dirigenten
Meisje Barbara Hummel
Astrid van den Akker 
– assistent-regisseurs
 

(Inter)nationale samenwerkingen

Alice Gubler
-manager 

Dramaturgie

Luc Joosten 
– hoofd
Laura Roling
Jasmijn van Wijnen 
– dramaturgen
Eveline Karssen 
– coördinator boventiteling
Jan Hemmer
Irina Trajkovska
Maxim Paulissen
 – boventitelaar

Opera Forward Festival 

Niels Nuijten 
– adjunct-artistiek leider/dramaturg

Muziekbibliotheek

Rudolf Weges 
– senior bibliothecaris
René Domen
Johan Ausma
Joukje de Boer
 – assistenten

Koor

Edward Ananian-Cooper 
– artistiek leider
Ad Broeksteeg 
Kuo Jen Mao 
– assistent-dirigenten
Charlotte Hölscher 
– koormanager
Anja Polstra 
Jacqueline Serry
Marianne Vleghert 
– assistenten 

Koorleden

Tableau koorleden 

Opera Studio

Rosemary Joshua 
– artistiek leider
Jesper Nass 
– assistent

Het Nationale Ballet

Directie

Ted Brandsen 
- directeur Het Nationale Ballet
Rachel Beaujean 
- adjunct-artistiek directeur
Ernst Meisner 
– adjunct-directeur talentontwikkeling

Zakelijke leiding 

Michiel Nannen 
– zakelijk leider

Vaste choreograaf

Hans van Manen

Associate artist

David Dawson

Creative associates (per aug '24)

Kalpana Raghuraman
Milena Sidorova

Artistieke staf

Guillaume Graffin
Alan Land
Larissa Lezhnina 
Judy Maelor Thomas
Jozef Varga 
– balletmeesters
Sandrine Leroy 
– choreologist/repetitor
Rinat Gizatulin 
– senior balletdocent
Wiard Havenaar 
– coördinator artistieke logistiek
Samira Ouazine 
Tara Richard 
– assistenten artistieke staf
Louise Vine 
– coördinator externe relaties
Priya Shriemissier 
– coördinator tableauzaken

Junior Company

Ernst Meisner  
– artistiek leider
Caroline Sayo Iura 
– balletmeester
Samira Ouazine 
– assistent
Priya Shriemissier 
– coördinator tableauzaken 
Henk Vrehen 
– vrijwilliger

Planning & productie

Lydia Buisman 
- hoofd
Sterre Haverkamp 
Donald van der Zwan 
- productie-administrateurs

Muzikale staf

Matthew Rowe 
– muzikaal leider/chef-dirigent
 (tot 1/8/2024, vanaf 1/8/2024: vaste gastdirigent)
Koen Kessels
– muzikaal leider/chef-dirigent
(vanaf 1/8/2024)
Olga Khoziainova 
– eerste pianist
Elena Kim
Ryoko Kondo
Paul Lewis
Mikhail Murach 
Viktoriya Ryapolova 
– pianisten

Associate on research & development

Peggy Olislaegers

Beeld en geluid

Mathieu Gremillet 
– creatieve filmmaker 
Altin Kaftira 
– coördinator beeld & geluid /
   fotograaf / creatieve filmmaker 
Ramy Tadrous 
– creatieve filmmaker / contentcoördinator

Dansers

Tableau dansers
Tableau Junior Company

Medische begeleiding

De dansers van Het Nationale Ballet worden medisch begeleid door De Sportartsen Groep.

Rutger Klauwers
– hoofd gezondheidsteam/ fysio- en manueel therapeut 
Maarten Groothuis 
– fysio- en manueel therapeut 
Ronald Klaassen 
Laura Hillenius 
– sportfysiotherapeuten 
Leila Kester 
– pilatesdocent
Judy Maelor Thomas 
– revalidatiedocent 
Frans Birnie 
Sandra Cosijn 
Erik Wiggelinkhuizen 
– masseurs 
Nancy Hiwat 
– psycholoog 
Amanda Kok 
– coördinator gezondheidsteam

Centrale afdelingen

Integrale planning

Tine Haze 
– manager planning

Studio Boekman 

Jonne ter Braak
 – programmacoördinator Studio Boekman

Techniek & Productie

Bob Brandsen
– directeur techniek & productie
Pieter Huijgen 
– adjunct directeur techniek & productie

Management support techniek

Petra Sep 
– secretaris
Cor van Donkersgoed 
– notulist
Tessa de Groot
Joëlla Reket
 – medewerkers planning/applicatiebeheer

Decoratelier

Rolf Hauser 
– hoofd
Rudolph Valentina 
– assistent hoofd 
Sieger Kotterer
Gerko Min
Mark van Trigt 
– productievoorbereiders
Cathrine Andresen 
Andrew Clarke 
Nicky Hageman
Boaz Wielinga 
– CAD-tekenaars
Valerie Smalen – werkvoorbereider

Timmerafdeling

Paul Horn 
– hoofd
Ahmed Derraze 
Richard Mittemeijer 
- eerste decortimmermannen
Floris Barends 
Willem Konings
Henk Nab
Lianne Nixon
Simon Tol 
Philip Vane
Eddo Verheij
– tweede decortimmermannen
Joris Oosterbaan 
– leerling decortimmerman 

Decoratieafdeling

Denis Klijnsma 
– hoofd 
Jacques van der Velden 
– eerste schilder/decorateur 
Awik Balaian 
Marieke van Heist 
Vanessa Kluge 
Rieneke Ostheimer 
– tweede schilders/decorateurs 
Niall O’Donovan 
– eerste kunststofbewerker

Constructiewerkplaats

Thom de Wildt 
– hoofd 
Lester Windhouwer 
– eerste constructiebankwerker 
Udo Bakker 
Vincenzo Zijp 
– tweede constructiebankwerkers

Logistiek en inkoop decoratelier

Ton Kuijper
 – hoofd inkoop en logistiek Decoratelier 
Walter Cheung 
Hugo Halewijn 
Menno Mijwaart 
– beheerders inkoop en logistiek Decoratelier

Onderhoud theatertechniek

Dirk Bakker 
– hoofd 
Willem Jan Ernsting 
– adjunct-hoofd 
Rick van den Pol 
– systeembeheerder 
Igor Milosavljevic 
– projectleider 
Bart Haakman 
– specialist/coördinator NEN3140 
Oscar Andreasson 
Ed Buch 
Ronald Caarls 
Oleg Dadochkin 
Scott Haije 
Rusiyan Ivanov 
Erdal Kilickaya
Ron Pronk 
Tonny Taams 
– monteurs 
Loet van den Bosch 
Marius Krol 
– leerlingen

Toneeltechniek

Joost Verlinden 
– hoofd 
Antje Bartholly 
– assistent hoofd 
Caroline Peek 
– CAD-tekenaar 
Mathilde van der Horst Jansen
 – administratief medewerker 
Marcel Appelman 
Frank Dijkstra 
– beheerders logistiek en magazijn 
Peter Brem 
Jeroen Jaspers 
Wim Kuijper 
Jop van den Berg 
Edwin Rijs 
– eerste toneelmeesters 
Arjen Koch 
Dimitry de Groot 
Sjors Henselmans 
Arno Koopmann 
Jeroen de Vree 
Arjan de Wolff
– tweede toneelmeesters 
Maarten Heijdra 
– technisch coördinator Studio Boekman 
Ruud Boots 
Niels Broekman 
Jimmy Goudberg 
Trinus Hertroijs 
Steven den Houdijker 
Nico Iping 
Carl Kassenaar 
Zeth Pattinama 
Nico Tabak 
Michel van Veen 
Ruben Venema 
– operators toneel 
Wendy Budel 
Nina Pronk 
Xander Ruijzing 
Damiën Smidt 
Caspar Smulders 
Sanne van de Vooren 
– allround technici hijstechniek 
Gert Alles 
Sammy Dehkordi 
Martijn de Groot 
– toneeltechnici plus 
Dick Hendriks 
Marco van der Poel
 – vakmannen toneel 
Peter de Boer 
Emiel Duijves
Luuk Muggen 
Maurice Potemans 
Bob Scheewe 
Sven van Staveren 
Joost Visser 
Isabel Voorbij 
Emily Zayed 
– allround technici toneeltechniek 
Bert van Muijden 
– toneelassistent 
Martin Simonis 
– medewerker Techniekkantine

Afdeling belichting

Andi Krijgsman
– hoofd 
Antje Bartholly 
– assistent hoofd 
Richard ten Hof 
– projectleider licht en video 
Wijnand van der Horst 
– licht supervisor ballet 
Jos van Schaik 
– materiaalbeheerder licht en video 
Mathilde van der Horst Jansen 
– administratief medewerker 
Wasilis Dimeris 
– tekenaar en werkvoorbereider 
Coen van der Hoeven 
Cor van den Brink 
Angela Leuthold 
Michel van Reijn 
Peter van der Sluis 
– eerste belichters 
Ianthe van der Hoek 
Fred Kooring 
Bram Schipper 
Joep Schoenmakers 
Eline Zomer 
– tweede belichters 
Mark Berghoef 
Juan de Ferrari Montoya 
Rutger Flierman 
Michiel van den Heuvel 
Erik Vrees 
– programmeurs licht en video 
Jasper Paternotte 
– operator licht 
Patrick Hussem 
Bas Lemmens 
Michael Poelwijk 
Berry van Raaij 
Merijn Schipper 
– vakmannen licht 
Gaia Delogu 
Matthijs Gulien 
Anita de Jong 
Anton Kool 
Oleg Polianski 
Joshua Sahanaja 
Brian Tjon Ajong 
Lennart Vroomans
 – allround technici licht met specialisatie
Erik Burggraaf 
– allround technicus licht
 Ariane Kamminga 
– volgspot coördinator 
Panos Mitsopoulos 
Carola Robert 
– volgspotters

Audio, video en media

Jonna van den Berg
 – hoofd 
Frederik Furnée 
– adjunct-hoofd 
Paul Lardenoije 
Ramón Schoones 
Wibo Vermeulen 
– senior geluidstechnici 
Florian Jankowski 
David te Marvelde 
Juan Verdaguer
 – geluidstechnici 
Geert Braam 
– videoregisseur 
Raymond Roggekamp 
Sjoerd Dijkstra 
– beeldtechnici 
Sophie Gipmans
 – AVM-producer 

Rekwisietendienst

Carolien Meijer
– hoofd 
Ruud Sloos 
– supervisor special effects en development 
Koen Flierman 
Andries Swart 
Peter Visser 
– vakspecialisten special effects 
Niko Groot 
Peter Paul Oort 
– eerste rekwisiteurs 
Jolanda Borjeson 
Remko Holleboom 
Jurgen van Tiggelen 
– tweede rekwisiteurs
Niek Gersen 
Ruben Lakeman 
Robert-Jan Ruijl 
Hanna Tynkkynen 
– vakspecialisten rekwisieten 
Quani Wolters 
– rekwisiteur 
Rob van den Berg 
– algemeen medewerker

Kostuumafdeling opera

Ute Werner 
– hoofd kostuumafdeling opera 
Jojanneke Gremmen 
– hoofd kostuumproductie opera 
Channah Zwaaf 
– assistent hoofd kostuumafdeling opera 
Patricia Zitman 
– afdelingsassistent 
Diane Zahn 
– coördinator planning en budgetbeheer 
Claire Nicolas 
Lars Willhausen 
Mariama Lechleitner 
Maarten van Mulken 
– assistenten kostuumproductie 
Onno Conde Nieto 
Leone Eltink 
Joan Schrijver 
– inkopers

Damesatelier

Anette Schneider-Lax 
– hoofd 
Winnie Schellevis-Elissen 
Eveline ter Beest-Meeuwissen 
– eerste coupeurs 
Hannie van Nuland 
Leontien Thomassen 
Maryse Roelfs 
Ingrid de Keijzer 
– tweede coupeurs 
Kimberly Franken 
Laura Steenge 
Valentine van den Ancker 
– coupeurs

Herenatelier

Jan Willem Porringa 
– hoofd 
Fred van Gestel 
Mark Steenbrugge 
– eerste coupeurs 
Ida Meijlink 
Dorine van der Woude-Bakker 
– tweede coupeurs 
Marjon Beindorff 
Ilse van Rhijn 
Yeliz Sahan 
Anouk van der Zee Penido 
 Renata Szewczyk
– coupeurs

Hoedenatelier / plastische vormgeving

Ton Joling 
– hoofd
Maria van Heijningen-Heidemann 
– eerste hoedenmaker/plastisch vormgever
Sarah van den Heuvel 
– tweede hoedenmaker

Ververij

Rosalinda Lourens 
- eerste verver
Rosalie Spruijt 
- tweede verver

Schoenmakerij

Pia Klepper 
Hansje van Tuijl 
- eerste schoenmakers

Kleedafdeling opera

Jenny Henger 
- eerste kleder
Jazmin Blaton
Huub Metselaar
- kleders

Kostuumopslag

Theo van de Laar
Esmeralda Plompen 
- beheerders  kostuumopslag

Kostuumafdeling ballet

Oliver Haller 
- hoofd 
Ayşenur Ankarali 
vacature 
– assistenten hoofd 
Michelle Cantwell 
Eddie Grundy 
– kostuum supervisie

Damesatelier

Manon Harzevoort 
– eerste coupeur ad interim 
Jan van der Heijden 
– tweede coupeur 
vacature 
– coupeur

Herenatelier

Saskia Bredero 
– eerste coupeur 
vacature 
– tweede coupeur

Kleedafdeling ballet

Andrei Brejs 
– eerste kleder 
Jacqueline Baggelaar 
Sandra Patrícia André de 
Almeida Inácio
– kleders 
Michel Diderich 
– werkvoorbereider kleders

Kap- en grimeafdeling

Annette Stiller 
– hoofd 
vacature 
– assistent hoofd 
Vincent van den Dungen 
– ateliercoördinator 
Isabel Ahn 
Frauke Bockhorn 
Trea van Drunen 
Iris Grozdanoska 
Pim van der Wielen 
– eerste kappers/grimeurs 
Melanie Wirz 
Isabel Gredig 
– voormannen kapper/grimeur 
Sasja Brasser 
Henriëtte Köhn 
Alina Gundacker 
– kappers/grimeurs 
Romee van Nielen 
– pruikenmaker

Productie- en voorstellingsleiding

Bram de Ronde 
– hoofd ad interim 
Jan Schlichtenhorst 
– algemeen assistent 
Doris Dekker 
Sara Ketelaar
– assistenten productieleiding 
Nicky Cammaert 
Joshua de Kuyper 
Maaike Ophuijsen 
Emiel Rietvelt 
Anu Viheriäranta 
– productieleiders 
Marjolein Bergsma 
Emma Eberlijn 
Merel Francissen 
Pieter Heebink 
Roland Lammers van Toorenburg 
Marie-José Litjens 
Kees Prince 
Joost Schoenmakers 
Wolfgang Tietze 
– voorstellingsleiders 
Michiel Tuinder 
– productiecoördinator kleinschalige programmering

Marketing, communicatie en publiek

Kate Harriman  
– hoofd 
Mirjam Braam 
– PA & afdelingsassistent

Brand marketing 
Marijn Maas 
– manager brand marketing 
Bianca van Varik
 Leah Hamans 
Casey Rietbergen 
Kimberly van Gelderen 
– marketeers 
Anne-Maria Komen 
– publieksinzicht en -innovatie specialist 
Esker Sterneberg 
– digital marketeer

Data & online marketing 
Tim Mallant
 – manager data en online marketing 
Mattijn Hallers
– datamanager 
Just van der Horn van den Bos 
– data scientist 
Bart Wolff 
– e-mail marketeer
Marcus Ruhe 
– online marketing specialist 
Marc Klis 
– product owner website

Communicatie & pers 
Emma van den Berg 
– manager communicatie en pers 
Richard Heideman 
– senior persmanager ballet 
Thijs Faas 
– persmanager opera
Emma Pompe 
– junior pr-specialist

Content & creative studio 
Lenny Gerdes 
– manager content & creative 
Saskia van Dongen 
– productiecoördinator print media 
Rosalie Overing 
– contentredacteur 
Anke van Lith 
Stan Schreurs 
– webredacteurs 
Lune Visser 
– copywriter 
Cynthia Schlötter 
Hannah Stradmeijer 
– online contentredacteurs 
Nina Milder 
– social media coördinator 
Han Janssen 
– visual designer 
Bibi de Bruijn 
Ariane Weltevreede 
– vormgevers 
Henrik Lillin 
– archivaris 
Jan de Kater 
Jan van Beekum 
Tonnie Porringa 
Hans Kragten 
Minou Bijl 
Anneke van de Vlugt 
Dhian Siang Lie 
Sonja Geerlings 
Joan Termeer-Blom 
Marijke le Cessie 
Femke Ploeger-Berkhout 
Femke Bijlsma 
Hans Oudmaijer 
Jeske Reijs 
Nelleke Reijs 
Erik Ploegmakers 
Ernest Gaari 
– archiefvrijwilligers

Visitor experience 
Bas Schotsman 
– hoofd horeca, publieksbegeleiding en klantenservice/ kassa 
Maarten Stoops 
– hoofd keuken 
Rafa Baquero Visser 
Abrenda van Raam 
– koks 
Suzan van Bijlert-Rooijers 
Erica van Kuijk 
– eerste buffetmedewerkers 
Frédéric de Lijser 
Olav Röben 
– buffetmedewerkers 
Alain Curvers 
– eerste medewerker magazijn en spoelkeuken 
Lianne Bakker 
Paul Hoekman 
Frans Reinders 
Hedwig van Mechelen 
Yuki Shibata 
– dutymanagers 
Arthur Siemerink 
– coördinator 
Sjaak Meerdink 
– winkelmedewerker
Carole de Vos 
Nicoline van der Heijden 
Mariella Mascini 
– rondleiders 

Onze enthousiaste theatermedewerkers (53) 
en buffethoofden (16) werken in wisselende
teams mee aan de begeleiding van het 
publiek bij de voorstellingen. 

Carla Tensen 
– coördinator klantenservice & kassa 
Harm Scholten 
Milarka Tirtokromo 
René de Graaf 
Mirjam Midderham 
Iza van Wijngaarden 
– medewerkers klantenservice & kassa 
Floor Terpstra 
José de Valk 
Paulien Veldhuis 
– oproepmedewerkers klantenservice & kassa

Educatie, participatie en programmering

Mechteld van Gestel 
– hoofd 
Tine Kolbjørnsen 
– afdelingsassistent 
Barbara Gautschi 
Monika Kösters 
Renée Legebeke 
Christine Timmer 
– uitvoerend producenten 
Sitara Alakhramsing 
– projectorganisator 
Lin van Ellinckhuijsen 
– programmamaker danseducatie 
Ineke Geleijns 
– programmamaker opera-educatie 
Wout van Tongeren 
– dramaturg

Fondsenwerving & relatiebeheer

Roos Bernelot Moens
– hoofd 
Merel Krot 
– relatiemanager donateurs NO&B 
Nadja van Deursen 
– relatiemanager donateurs HNB 
Marthe Seydel 
– relatiemanager donateurs DNO 
Emma Patijn 
– beleidsmedewerker NO&B Fonds 
Marise Hendriksma 
– assistent particuliere fondsenwerving 
Laurina Krommendijk 
– donateursadministratie 
Rosa Haker 
– manager fondsen 
Anna Helfrich 
Sophie Vroegop 
– fondsenwervers 
Margrethe van der Gang 
Sophia de Vor 
– relatiebeheer & genodigdenbeleid 
Ronald Lunel 
– secretariaat & genodigdenbeleid 
Pieter Cool 
– manager sponsoring & partnerships 
Adriaan van Maurik 
Lara Prins 
– sponsoring & partnerships 
Mechteld Albers 
Jan van Beekum 
Els Borghols 
Danny Bruinsel 
Jannie Fransman 
Jan de Kater 
Elisabeth Koopmans 
Tineke Mulder 
Heleen Pennings 
Ingrid Prinsen 
Jan Spaans 
Leen Spaans 
Jan Veerman 
Henk Vrehen 
Hanneke de Wit 
Michelle de Wit 
Isabella Zijp 
– vrijwiligers

Financiën

Miek de Ruijter
– directeur financiën & control 
Lindsey de Boer
 – manager business control 
Rogier Boddendijk 
– business controller 
Chantal Gerritsen 
Viola Scholten 
– controllers 
Wendy van den Haak 
Michelle Wiegerinck-Walsh 
– salarisspecialisten 
Rodrigo Vieira Vivian 
– manager financiële administratie 
Bastiaan de Vogel 
Robalt de Winter
– project-administrateurs 
Martin Mollee 
– administrateur 
Tomi Tominaga 
– salarisadministrateur 
André Baijens 
– medewerker crediteuren

Human resources

Sanneke van Breemen 
– hoofd 
Carmen Mersch 
– projectleider human resources 
Joke Manson 
Susan van der Meulen 
Maaike Postma 
– adviseurs human resources 
Hilde Manus van der Jagt-Ruygt 
– adviseur interne communicatie & change 
Nick Bol 
– arbocoördinator 
Carola Angenent 
Tyra van Donsel 
Midas de Klerk 
Nicole van Tol 
– medewerkers human resources 
Bo Windeij 
– medewerker interne communicatie & change 
Frédéric de Lijser 
– arbo-preventie medewerker

Facilitair & gebouw

Suzanne van de Wolfshaar 
– hoofd
José Keijzer 
– project-management /CAD-tekenaar 
Tony Hofman
– projectleider verbouwingen 
Gé van der Drift 
Sophie van den Elzen 
– coördinators facilitair & gebouw 
Julie Fuchs 
– duurzaamheidscoördinator 
Walid Aljaf 
– monteur 
Arnoud Hoogendoorn 
Ariel Matos Perez 
– huismeesters 
James de Vries
 – teamleider receptie 
Janko Cerjak 
Stella Denier van der Gon 
Bing Gagliardi 
Jenetay Hatko Ulutasli 
Liesbeth Kaemingk
Job Kramer 
Sita Manichand 
Paul Overste 
Ireen Roozekrans 
Anne Ruitenberg 
Nora Proost 
– receptionisten

Informatiemanagement en informatievoorziening

Arjan van den Dikkenberg 
– hoofd ad interim 
Lizz van Huizen 
Saskia Veeger 
– informatiemanagers 
Peter Formsma 
– projectmanager & teamlead ICT 
Annetta Willemse 
Ivan Krassovski 
– servicedeskmedewerkers 
Germen Engel 
Jolanda Müller
– functioneel beheerders 
Martijn Sijm 
Marnix van der Graaff 
Esther Kruisinga 
Monique van Doorn 
Marcel Onvlee 
Auke Meulenbroek 
– projectmanagers 
Anne Wiggers 
– consultant 
Roel Beemsterboer 
– IT-architect 
Lloyd Vissers 
– informatieanalist

Ondernemingsraad

Sterre Haverkamp 
– voorzitter 
Onno Conde Nieto 
– eerste vicevoorzitter 
Frederik Furnée 
– tweede vicevoorzitter 
Damiën Schmidt 
– algemeen dagelijks bestuurslid 
Marelva de Bruin 
Sophie van Egeraat 
Alice Gubler 
Adriaan van Maurik 
Paul Overste 
Wolfgang Tietze 
Christine Timmer 
Hanna Tynkkynen 
James de Vries 
– leden OR 
Noor Bank 
– ambtelijk secretaris