
WERELD- PREMIÈRE
Speeldata
11 mei - 16 juni 2023
Locatie
Nationale Opera & Ballet, Grote zaal + Tournee
Duur
n.n.b.
Tickets
Vanaf €15

Bruisende mix van hiphop en ballet (12+)
Na de successen van Narnia en GRIMM is Dorian de derde gezamenlijke productie van choreografen Ernst Meisner en Marco Gerris. In deze bewerking van The Picture of Dorian Gray, het beroemde boek van Oscar Wilde uit 1891, kiezen de twee voor een thrillerachtige benadering vol spanning en suspense. Naast de dansers van de Junior Company en ISH Dance Collective werken dit keer ook dansers van Het Nationale Ballet aan de productie mee.
Credits
Coproductie Het Nationale Ballet + ISH Dance Collective
Choreografie Ernst Meisner en Marco Gerris
Muziek Joey Roukens
Muzikale begeleiding Het Balletorkest o.l.v. Karel Deseure
Start kaartverkoop 25 augustus
Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang een herinnering wanneer de kaartverkoop op 25 augustus start.
Dansthriller naar het beroemde boek van Oscar Wilde
Bestel kaarten
Kaarten voor voorstellingen op een andere locatie dan Nationale Opera & Ballet zijn verkrijgbaar bij het theater waar de betreffende voorstelling te zien is. Voor vragen omtrent de kaartverkoop kunt u terecht bij het desbetreffende theater.
Tourneeprogramma
Naast de voorstellingen in Nationale Opera & Ballet is Dorian tussen 19 mei en 16 juni op tournee in verschillende theaters in Nederland. Klik op onderstaande link voor een volledig overzicht van het tourneeprogramma.

Het Balletorkest
Het Balletorkest beweegt de dans. Dat is de missie van Het Balletorkest. Sinds de oprichting in 1965 is het orkest de trotse muzikale partner van Het Nationale Ballet en Nederlands Dans Theater. In iedere voorstelling is het orkest op zoek naar inspirerende synergie tussen muziek en dans, om zo een betoverende ervaring te bieden voor het publiek.

Opera & ballet online
Nooit genoeg van Ballet? Ontdek meer dan 3.487 uur aan:
- balletlessen
- achter de schermen video's
- interviews & artikelen
- fragmenten
- games