Bezettingslijst Best of Balanchine

Deze data zijn onder voorbehoud.

terug naar Best of Balanchine

Theme and Variations

vrijdag 25  maart, zaterdag 2, vrijdag 8 en zondag 10 april

Anna Ol – Jozef Varga

Qian Liu – Roman Artyushkin
Suzanna Kaic – Edo Wijnen
Nadia Yanowsky – Jared Wright
Naira Agvanean – Sho Yamada

Yuanyuan Zhang – Oleksey Smolyakov
Saya Okubo – Daniel Montero
Pascalle Paerel – Nathan Chaney
Wendeline Wijkstra – Anatole Babenko
Sandra Quintyn – Skyler Martin
Krista Ettlinger – Sem Sjouke
Jingjing Mao – Dario Elia
Kristina Lind – Wentao Li

zaterdag 26 maart, vrijdag 1

Maia Makhateli – Artur Shesterikov

Kristina Lind – Wentao Li
Jingjing Mao – Martin ten Kortenaar
Wen Ting Guan – Oleksey Smolyakov
Krista Ettlinger – Anatole Babenko

Yuanyuan Zhang – Sho Yamada
Saya Okubo – Nathan Brhane
Pascalle Paerel – Nathan Chaney
Wendeline Wijkstra – Daniel Montero
Sandra Quintyn – Skyler Martin
Antonina Tchirpanlieva – Sem Sjouke
Jessica Xuan – Dario Elia
Floor Eimers – Cristiano Principato

donderdag 31 maart, woensdag 6 april

Anna Ol – Remi Wörtmeyer

Qian Liu – Roman Artyushkin
Jessica Xuan – Martin ten Kortenaar
Nadia Yanowsky – Jared Wright
Naira Agvanean – Sho Yamada

Yuanyuan Zhang – Oleksey Smolyakov
Saya Okubo – Daniel Montero
Pascalle Paerel – Nathan Chaney
Wendeline Wijkstra – Anatole Babenko
Sandra Quintyn – Skyler Martin
Krista Ettlinger – Sem Sjouke
Jingjing Mao – Dario Elia
Kristina Lind – Wentao Li

 

zondag 3 en zaterdag 9 april

Anna Ol – Remi Wörtmeyer

Michaela DePrince – Roman Artyushkin
Jessica Xuan – Martin ten Kortenaar
Nadia Yanowsky – Jared Wright
Naira Agvanean – Sho Yamada

Yuanyuan Zhang – Oleksey Smolyakov
Saya Okubo – Daniel Montero
Pascalle Paerel – Nathan Chaney
Wendeline Wijkstra – Anatole Babenko
Sandra Quintyn – Skyler Martin
Krista Ettlinger – Sem Sjouke
Jingjing Mao – Dario Elia
Kristina Lind – Wentao Li

terug naar Best of Balanchine

Apollon Musagéte

vrijdag 25 maart, zaterdag 2, vrijdag 8 en zondag 10 april

Apollo Artur Shesterikov
Terpsichore Sasha Mukhamedov
Polyhymnia Floor Eimers
Calliope Wen Ting Guan
Nymphs/ Helpers Pascalle Parel, Jingjing Mao
Leto Kristina Lind

zaterdag 26 maart, vrijdag 1

Apollo Jozef Varga
Terpsichore Sasha Mukhamedov
Polyhymnia Jingjing Mao
Calliope Kristina Lind
Nymphs/ Helpers Floor Eimers, Krista Ettlinger
Leto Wendeline Wijkstra

donderdag 31 maart, zondag 3, woensdag 6 april en zaterdag 9 april

Apollo Young Gyu Choi
Terpsichore Maia Makhateli
Polyhymnia Suzanna Kaic
Calliope Anna Ol
Nymphs/Helpers Yuanyuan Zhang, Wendeline Wijkstra
Leto Krista Ettlinger

terug naar Best of Balanchine

Tarantella

vrijdag 25 maart, zaterdag 2, vrijdag 8 en zondag 10 april

Maia Makhateli - Remi Wörtmeyer

zaterdag 26 maart,  vrijdag 1

Michaela DePrince - Young Gyu Choi

donderdag 31 maart en woensdag 6 april

Michaela DePrince - Edo Wijnen

zondag 3 en zaterdag 9 april

Suzanna Kaic - Edo Wijnen

terug naar Best of Balanchine

Stravinsky Violin Concerto

vrijdag 25 maart,  zaterdag 2, vrijdag 8 en zondag 10 april

1e Aria
Sasha Mukhamedov - Young Gyu Choi

2e Aria
Maia Makhateli - Jozef Varga

Small women Tall women Small men Tall men
Saya Okubo Samantha Mednick Oleksey Smolyakov Jared Wright
Yuanyuan Zhang Jingjing Mao Sho Yamada Martin ten Kortenaar
Michaela DePrince Wendeline Wijkstra Edo Wijnen Anatole Babenko
Naira Agvanean Pascalle Paerel Roman Artyushkin Nathan Brhane

zaterdag 26 maart, vrijdag 1

1e Aria
Sasha Mukhamedov - Remi Wörtmeyer

2e Aria
Anna Ol - Artur Shesterikov

Small women Tall women Small men Tall men
Saya Okubo Krista Ettlinger Oscar Valdes Wentao Li
YuanYuan Zhang Floor Eimers Critiano Principato Dario Elia
Jessica Xuan Sandra Quintyn Daniel Montero Nathan Chaney
Antonina Tchirpanlieva Kristina Lind Sem Sjouke Skyler Martin

donderdag 31 maart, zondag 3, woensdag 6 april en zaterdag 9 april

1e Aria
Nadia Yanowsky - Edo Wijnen

2e Aria
Qian Liu - Jared Wright

Small women Tall women Small men Tall men
Saya Okubo Samantha Mednick Oleksey Smolyakov Jared Wright
YuanYuan Zhang Jingjing Mao Sho Yamada Martin ten Kortenaar
Michaela DePrince Wendeline Wijkstra Daniel Montero Anatole Babenko
Naira Agvanean Pascalle Paerel Roman Artyushkin Nathan Brhane